Produkty Benedyktyńskie


Apteczka benedyktyńska

W tym dziale są produkty oparte na recepturach z naturalnych ekstraktach roślinnych i ziołowych ojców benedyktynów głównie syropy, szampony, olejki, balsamy.


Kawy i herbaty

Herbaty ziołowe przygotowywane z najlepszych jakościowo surowców. Oferowane kawy benedyktyńskie dzielą się na śniadaniowe mocniejsze najlepiej podawane z mlekiem idealne na rozpoczęcie dnia oraz popołudniowe czyli arabika kawa idealna na espresso, delikatna i niezbyt mocna.  


Cukiernia benedyktyńska

Ciastka wypiekane tradycyjną metodą wg benedyktyńskich przepisów, zawierają płatki owsiane zboża najbogatszego w białko ale także wyposażonego w najlepszy zestaw aminokwasów.

Konfitury wyrobione z owoców najbardziej dojrzałych, soczystych o dużej zawartości naturalnego cukru. Produkty te różnią się o oferowanych w produkcji masowej, zawierają bowiem tak rzadko spotykane, gdzie indziej przyprawy korzenne, migdały, orzechy i alkohole.  


Napoje

Pielgrzym to człowiek spragniony przede wszystkim Boga. Często jednak trudy podróży dają się we znaki ciału. Wtedy warto sięgnąć po napój pielgrzyma. Napój o szlachetnej, głębokiej barwie nie zawiera sztucznych barwników ani substancji smakowych.